20-10-2017 GÜNDEM

2020 TOKYO OLİMPİYATLARI İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın öncülüğünde yönetim kurulu üyeleri ile istişare toplantısı yapıldı. Aydın, toplantıda yaptığı konuşmada 2018 yılından itibaren olimpiyat hazırlık çalışmalarının yoğunlaşması gerektiğine vurgu yaptı.

2020 TOKYO OLİMPİYATLARI İSTİŞARE TOPLANTISI YAPILDI

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanlığı’nda düzenlenen istişare toplantısında 2020 Tokyo Olimpiyatları hazırlıkları değerlendirildi.

 

AYDIN: “OLİMPİYATLAR ÜLKEMİZ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ”

Türkiye Güreş Federasyonu Başkanı Musa Aydın, toplantıda yaptığı konuşmada 2018 yılından itibaren olimpiyat hazırlık çalışmalarının yoğunlaşması gerektiğine vurgu yaptı. Olimpiyat sıkletlerinde Türkiye’yi temsil edecek sporculara özel programlar yapılmasını söyleyen Başkan Aydın, “Son 2 yıllık süreçte kısa, orta ve uzun vadede planlarımızı devreye sokmalıyız. Bu Olimpiyatlar sadece bizim açımızdan değil ülkemizi temsil açısından çok daha önemli. Biz Rio’da elde ettiğimiz başarıyı çok daha yukarılara taşımak ve altın sayımızı artırmak zorundayız” dedi.

 

 

Toplantıya katılan Kondisyoner, Psikolog, Fizyoterapist, Doktor ve Diyetisyenler hazırladıkları raporla ilgili yönetim kurulu üyelerine sunum yaptılar.

 

 

Toplantıya, Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdür Yardımcısı Murat Kocakaya, Asbaşkanlar, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Milli Takımların Teknik Ekipleri katıldı.

 

 

Toplantı yarın Türkiye Güreş Federasyonu Başkanlığı’nda saat 10.00’da devam edecek.


Kaynak: Türkiye Güreş Federasyonu Editör: Tuncay Şenyürek Bu haber 465 defa okunmuştur.

HABERE YORUM YAZIN

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ
Köşe Yazarları
Çok Okunan Haberler
Anketimize Katılın
Henüz anket oluşturulmamış.